fbpx

Увага Б/У балон це небезпека.

З плином часу ціна газового обладнання на авто зменшується, особливо в бюджетних комплектаціях так як деякі недобросовісні майстри по встановленню газобалонного обладнання встановлюють балони які вже були у використанні. Ціну на газову установку звісно вони зробили привабливу, але при цьому мовчать що Б/У балон це небезпека, оскільки невідомо де до цього моменту був встановлений балон.

Адже є певні правила і переваги нового сертифікованого балона.

Сертифікація – кожен автомобільний газовий балон підлягає обов’язковій сертифікації. Так що кожен майстер після встановлення ГБО на ваш автомобіль повинен вам видати копію сертифіката на автомобільний балон.

Гарантії заводів виробників – виготовлення балонів відбувається під дуже суворим контролем і обов’язковою повіркою в декілька етапів. А саме провіряють якість швів рентгенівською установкою, накачують повітрям щоб провірити на герметичність, а також вибравши навмання один балон з партії провіряють на розрив, тобто накачують його тиском поки він не розірветься. Газ в балоні знаходиться під робочим тиском 16 атмосфер, а провіряють їх під тиском 30 атмосфер, а товщина стінки балона дорівнює товщині сталі 3-4 мм.

Технічний паспорт на балон – щоб можна було ідентифікувати балон, на його корпус в заводських умовах прикріплюють табличку з даними. Де внесена інформація про балон, а саме виробник, габаритні розміри, об’єм і дата виготовлення. Останнє дата виготовлення і повинна Вас наштовхнути на думку, що можливо йому час піти на утилізацію а не в Ваше багажне відділення.

Зберігання – Так як у Європі заборонено використання автомобільних газових балонів більше ніж 10 років вони їх здають на звалище, а потім наші так звані підприємці викупають і перепродують вже всім охочим. Но після перевезення і зберігання під відкритим небом, на металі з’являється корозія тим самим визиваючи зменшення товщини метала. Ви можете і не побачити що балон який Вам встановлюють Б/У так як зовні його можуть відполірувати і покрасити, а в середині нічого не зможуть зробити так як він теж піддається корозії.

Вибір балона – для кожного автомобіля є можливість підібрати відповідний балон, щоб він оптимально вписувався в нішу під запасне колесо чи інше зручне місце. Добросовісне СТО завжди порадить і підбере для Вас оптимальний варіант встановлення балона. А ті які хочуть на Вашій безпеці нажитися запропонують тільки один максимум два варіанта, оскільки Б/У балони ніхто не буде вибирати по розмірам.

Иконка настроек