Ремонт редукторів

Незалежно від того який комплект ГБО стоїть на Вашому авто, 2-го чи 4-го покоління, невід’ємною частиною являється газовий редуктор.

Головна мета редуктора – перетворення газу з рідкого стану в газоподібний, а також зниження тиску газового палива, тому ще можуть називати редуктор випарник.

При правильній експлуатації випарника слід проводити технічне обслуговування та заміну ремкомплекта ГБО не пізніше ніж через 40-60 тис. пробігу, в залежності від якості газу.

Фахівці автосервісу ГБО Україна дуже ретельно підходять до питань, що виникають при некоректній роботі газового редуктора.

Збільшилась витрата газового палива, Ваш автомобіль несвоєчасно переходить з бензина на газ, зменшився або відсутній тиск в редукторі. Саме ці причини при виникненні яких Вам неодмінно потрібно звернутися до автосервісу ГБО Україна.

Наші дипломовані спеціалісти усунуть всі недоліки в роботі випарника та кваліфіковано проінформують Вас для подальшої експлуатації Вашого газобалонного обладнання в цілому.

Для оптимальної роботи газового редуктора, рекомендуємо проводити заміну ремкомлекта редуктора виключно дипломованим фахівцем у сфері газобалонного обладнання.

Авто

Бажаєте отримати консультацію по ГБО?
Надішліть заявку прямо зараз!

Иконка настроек