fbpx

Бренди

STAG

Польська компанія AC S.A. (Stag) заснована в 1986р. Більше 30 років виступає як основний експортер газобалонного обладнання в такі країни як: Україна, Росія, Турція, Германія. Займається виготовленням електронних систем ГБО та комплектуючих таких як: системи впорскування газу, редуктора, форсунки, варіатори, емулятори, перемикачі газ/бензин, діагностичні прибори ГБО. Завдяки якості виготовлення та постійного удосконалення обладнання, компанія STAG заполонила біля 70% Українського ринку ГБО.

OPTIMA (ALEX)

Компанія ALEX створена в 1996 році в Польщі. Займається дослідженнями і розробками газобалонного обладнання. Основне виробництво зосереджене: газові системи Optima, Alex на 4-х, 6-ти, 8-ми циліндрові автомобілі, швидкісні форсунки Barracuda та Alex, редуктора ГБО Shark та Turbot, фільтра ГБО тонкої очистки. А також власне виробництво магістралей ГБО.

LOVATO

Італійська компанія LovatoGas S.p.A. виникла в 1958 році в місті Вінченце. Зарекомендувала себе як досвідчений центр інновацій в сфері ГБО. На сьогоднішній день компанія пропонує повний спектр систем ГБО для 2-го та 4-го покоління, а також компонентів для використання пропану та метану. Основне виробництво: Електронні системи ГБО, мультиклапана, редуктора ГБО, фильтра грубої та тонкої очистки.

КМЕ

Польська компанія заснована в 1992 році та займалась вивченням та удосконаленням ГБО інших виробників-партнерів. На початку 2004 року розпочала власне виробництво інжекторних систем ГБО та їх комплектуючих. На даний час великим попитом користується Електронні блоки управління КМЕ Nevo та Diego 3G, редуктора КМЕ Silver та Gold, а також форсунки ГБО, датчики рівня газу, датчики тиску, фільтра та ремкомплекти.

ATIKER

Турецька компанія Atiker (Metal A.S) була започаткована в 1970 році в місці Конья. Обладнання компанії представлене більш чим у 55-ти країнах світу і налічує більше 1000 різних компонентів газобалонного обладнання. Найпопулярніше виробництво товарів: Газові балони, електронні системи 4-го покоління, газові редуктори, форсунки, клапана газа, клапана бензину, перемикачі, емулятори, ремкомплекти.

TOMASETTO

Компания Tomasetto Achille сформувалась в 1982 році м. Кастеньеро, Італія. Признана в усьому світі як, надійний та якісний виробник газобалонного обладнання. Займається тільки виробництвом комплектуючих до систем ГБО. Найпопулярнішим продуктом являється газовий редуктор-випарник Tomasetto серії АТ. Також компанія виробляє: мультиклапана, газові форсунки, ремкомплекти, електроклапана газу та бензину.

Авто

Иконка настроек